O nas

Archizo to rozpoznawalna łódzka marka, laureat konkursu Młodzi w Łodzi. Mam pomysł na start-up. Oferuje dopracowany system angażujących i ekskluzywnych gadżetów architektonicznych.

Archizo zostało wymyślone przez ludzi dla ludzi. Jego pomysłodawcą jest Marta Nowacka, łódzka historyczka sztuki, renowatorka zabytków architektury, certyfikowana trenerka edukacji z zakresu sztuk wizualnych, animatorka kultury i pedagog.

Wymyśliła je w 2015 r., ponieważ nie istniała żadna podobna pomoc dydaktyczna pozwalająca przekazywać wiedzę z zakresu architektury. Powstała nie tylko doskonała pomoc dydaktyczna, ale również niebanalny gadżet miejski z olbrzymim potencjałem. Do Archizo dołączył Łukasz Orzechowski – grafik komputerowy, historyk, marketingowiec, popularyzator nauki. Połączenie sił, umiejętności oraz pasji zaowocowało rozwojem kameralnego dotychczas przedsięwzięcia. Obecnie firma rozwija sektor tworzenia produktów cyfrowych, w tym autorskich słuchowisk architektonicznych, wyposażonych w dydaktyczne i angażujące akcesoria uzupełniające przekazywaną w słuchowiskach wiedzę. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl