Archizo Blocks - Kościół pw. Zesłania Ducha Świętego - klocki architektoniczne

181
  • promocja
Dostępność: brak towaru
Cena: 150,00 zł 190,00 zł 150.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

CZAR  KOLOROWEGO WITRAŻU...

Architektoniczna układanka ARCHIZO to jedyny taki ekskluzywny gadżet miejski przedstawiający architekturę w formie nowoczesnych klocków wykonanych z kolorowego szkła akrylowego.

Po złożeniu ARCHIZO tworzy estetyczną i elegancką ozdobę, którą nie tylko można oglądać, ale również – poprzez dotyk – poznawać i doświadczać, być bliżej . Precyzyjnie odwzorowane detale przy pomocy grawerowanych oraz ciętych linii prowadzą Cię w osobistą podróż architektoniczną.

Twoim przewodnikiem będzie załączona wkładka dydaktyczna, która przybliży Tobie nazwy oraz funkcję poszczególnych elementów architektonicznych tworzących tę wyjątkową budowlę.

Archizo wykorzystuję grę kolorów oraz światła dzięki czemu po złożeniu otrzymuje wygląd zachwycającego witrażu.

Archizo zostało zaprojektowane:

  • Dla Ciebie - do Twojego salonu, biura, pracowni,
  • Dla Twoich bliskich - wyjątkowy, nietuzinkowy i edukujący prezent,
  • Dla Twojej firmy - oryginalny gadżet firmowy.

Klocki architektoniczne Archizo objęte są ochroną patentową. W 2018 r. otrzymały nagrodę ”Punkt dla Łodzi” za najlepszą na świecie pomoc naukową do uczenia architektury. 

 

Skład: 100% pasji i zaangażowania.

Wymiar – 25 x 25 cm

Zestaw zawiera wkładkę dydaktyczną, jego elementy pakowane są w woreczki bawełniane. Całość chroni ascetyczne, dwuelementowe pudełko wykonane z estetycznej tektury falistej z naniesionym tłoczeniem i nadrukiem.

Wyprodukowano w Polsce.

Nagrody i wyróżnienia

must have - nagroda plebiscytu organizowanego przez Łódź Design Festival, wyróżniającego najlepsze polskie wdrożenia odzwierciedlające najważniejsze trendy w polskim projektowaniu.

Brązowy medal w międzynarodowym konkursie Design that Educates Awards w kategorii PRODUCT DESIGN. Konkurs wyróżnia  najlepsze pomysły i wdrożenia o wartościach prospołecznych, które mogą edukować i kształtować drogi przyszłego rozwoju ludzkości.

Punkt dla Łodzi  - w kategorii – Inicjatywy - wyróżnienie przyznane przez łódzkich społeczników za najlepszą na świecie pomoc naukową do uczenia o architekturze.

  

 

Kościół pod wezwaniem Zesłania Ducha Świętego to jedna z wizytówek Łodzi. Zaprojektowana w 1892 r. charakterystyczna bryła obiektu stała się symbolem miasta, który cieszył oko na wydawanych pocztówkach. Ale metafor jest tutaj więcej – obiekt odbija historię wielokulturowego miasta. Powstała pierwotnie jako świątynia luterańska, w 1945 roku stała się ostoją katolików, Kościół ulokowany w sercu Łodzi – na placu Wolności – jest ważnym obiektem o walorach sakralnych i turystycznych. Od kilku lat gości wizualizacje realizowane podczas Festiwalu Kinetycznej Sztuki Światła.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl